Aktuality

Stále se školíme a snažíme se zdokonalit, aby naše práce byla zcela profesionální, nově jsme získali certifikáty na montáž požárních dveří, více v záložce "Certifikát a školení".

VASCO DOORS

13.05.2022

Nově v naší nabídce dveře VASCO DOORS, kvalitní dveře se skvělým termínem dodání, do měsíce je máte namontované.

Plynové kotle a ohřívače v bytových jednotkách jsou stále velké nebezpečí, události posledních dnů to bohužel potvrzují. Chcete dodat a nainstalovat kvalitní a spolehlivý detektor, který Vás před nebezpečným CO2 ochrání? Pak nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

Z důvodu špatné situace v dodávkách zboží, které se nelepší, jsme pro Vás naskladnili všechny rozměry bezpečnostních vložek do velikosti 100 mm a to od společnosti MUL-T-LOCK v platformě MTL 300 a od společnosti FAB v platformě FAB 3***. V případě zájmu o dodání vložky nebo rovnou výměny nás neváhejte kontaktovat.

Chytrý zámek Linus® je bezpečný dveřní zámek, který vám umožňuje dveře zamykat či odemykat bez ohledu na to kde se právě nacházíte. Můžete využívat bezklíčového vstupu, kontrolovat, kdo přichází a kdy, poskytovat virtuální klíče pro hosty a kontrolovat, zda jsou dveře otevřené či zavřené. Užijete si naprostou pohodu klid s vědomím, že vás chrání...