Aktuality

Dnes nás profesionálové ze společnosti MUL-T-LOCK řádně zaškolili a tak jsme nyní schopni Vám nabídnout plné služby i v prémiové platformě MTL800.To znamená, že Vám nabízíme dodání nových vložek, kopírování klíčů, sjednocování vložek, tvorbu systému hlavního a generálního klíče, překódování a servis přímo u zákazníka... - u platforem MTL300,...

Stále se školíme a snažíme se zdokonalit, aby naše práce byla zcela profesionální, nově jsme získali certifikáty na montáž požárních dveří, více v záložce "Certifikát a školení".

VASCO DOORS

13.05.2022

Nově v naší nabídce dveře VASCO DOORS, kvalitní dveře se skvělým termínem dodání, do měsíce je máte namontované.

Plynové kotle a ohřívače v bytových jednotkách jsou stále velké nebezpečí, události posledních dnů to bohužel potvrzují. Chcete dodat a nainstalovat kvalitní a spolehlivý detektor, který Vás před nebezpečným CO2 ochrání? Pak nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

Z důvodu špatné situace v dodávkách zboží, které se nelepší, jsme pro Vás naskladnili všechny rozměry bezpečnostních vložek do velikosti 100 mm a to od společnosti MUL-T-LOCK v platformě MTL 300 a od společnosti FAB v platformě FAB 3***. V případě zájmu o dodání vložky nebo rovnou výměny nás neváhejte kontaktovat.