Klíčové systémy

Klíčové systémy MUL-T-LOCK a FAB

J&R - servis dodává a montuje Systémy generálního a hlavního klíče od společnosti MUL-T-LOCK a FAB. Dokážeme Vám na klíč dodat všechny výrobky a v této oblasti máme bohaté zkušenosti. Servis systému provádíme na místě, proto Vám odpadá nutnost mít náhradní vložky a podobně. 


Vysvětlení pojmů:

Unikátní klíče

Tato možnost jednoduše znamená, že každý produkt v systému je ovládán pouze svým vlastním individuálním klíčem.
Například tři různé zámky mohou být odemknuty pouze 3 samostatnými konkrétními klíči.


Univerzální klíče

Tato možnosti umožňuje odemykání více dveří jedním klíčem. Více produktů v systému může být nastavenou na stejnou kombinaci zámku, takže jeden klíč může být schopen odemknout je všechny. Například tři různé zámky mohou být odemknuty stejným klíčem.

Hlavní klíče

Tento klíčový systém umožňuje definovat konkrétní úrovně přístupu pro jednotlivé držitele klíčů.
Hlavní klíčové systémy mohou výrazně snížit počet klíčů, které musí být rozdány uživatelům, protože místo toho, abyste dávali samostatný klíč pro každé dveře, ke kterým má mít uživatel přístup, může uživatel dostat pouze jeden klíč, který mu umožní přístup do všech dveří, zatímco jiný uživatel může dostat jiný klíč, který funguje jen pro polovinu z nich.

Například tři různé zámky mohou být nastaveny tak, aby jeden klíč otevíral všechny tři, jeden pouze dva z nich a poslední klíč jen jeden z nich.

Pro více informací, návrh a nebo cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.